Ceramika

Jeżeli szukają szukacie finezyjnej ceramiki do świeżo wykończonej łazienki, warto w pierwszej kolejności pomyśleć o oryginalnie wyglądającej umywalce nablatowej. Umywalki nablatowe cieszą się obecnie dużo większą popularnością niż zwykłe warianty wiszące. Powodów jest mnóstwo, ale do najważniejszych z nich trzeba zaliczyć ergonomiczność i estetykę. Zwykłe umywalki, chociaż zajmują mało miejsca, są niepraktyczne, gdyż nie pozostawiają zbyt dużo wolnego miejsca na pozostałe przedmioty – pastę do zębów, golarkę lub trymer do brody i ręczniki. Podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych naszego ciała możemy czuć dyskomfort, jaki powoduje brak miejsca na umywalce na tego typu przedmioty. Umywalka nablatowa rozwiązuje ten problem.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania

Nowoczesna łazienka to komfort i wygoda

Nowoczesna łazienka często kojarzy nam się z pięknym, wyszukanym wystrojem. Jednakże to nie wszystko. Dzięki naszej ofercie umywalek nablatowych oraz bidetów wiszących będziecie oczarowani prostotą, z jaką można dbać o czystość własnego ciała. Obecnie do najważniejszych trendów w wyposażaniu nowocześnie urządzonych łazienek jest instalowanie umywalek nablatowych oraz coraz częstsze montowanie bidetów wiszących. Oba typy produktów cieszą się dobrymi opiniami, dlatego stają się bardzo popularne. Bidety wiszące umożliwiają utrzymywanie higieny intymnej każdego dnia i o każdej porze, nawet w wygodnej dla nas pozycji siedzącej i bez potrzeby rozbierania się do naga.

Syfony do łazienek to gwarancja prostego utrzymania czystości

Nasze syfony do umywalek zapewniają wysoki standard higieny i estetyki. Syfon do umywalki ma za zadanie odprowadzać zużytą wodę oraz stanowić barierę wobec nieprzyjemnych zapachów pochodzących z kanalizacji. Przy zakupie syfonu do łazienki, warto wziąć pod uwagę opcję z przyłączem dla węża odprowadzającego wodę z pralki. Jest to praktyczne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie łazienki są przestronne lub stanowią część zaplecza gospodarczego domu oraz pełnią funkcję pralni i suszarni wypranych ubrań. W pozostałych przypadkach warto rozgraniczać je na dwa różne pomieszczenia tak, aby funkcje toalety lub łazienki nie kolidowały w tym samym czasie z różnymi potrzebami domowników.

Dobra cena ceramiki wysokiej jakości

Wybór ceramiki do łazienki, umywalek lub bidetów, jak i pozostałych urządzeń, warto skonsultować ze specjalistami od aranżacji wnętrz. Pomoc fachowców także od dekorowania oraz wykańczania detali może być dodatkową pozycją w kosztorysie remontu naszego pomieszczenia sanitarnego, jednakże dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów ceramicznych oraz urządzeń sanitarnych jakość użytkowania takiej łazienki może zwrócić się nam w postaci przyjemnie spędzonego czasu w tym pomieszczeniu, a kąpiel czy szczotkowanie zębów będzie relaksującym rytuałem w miłej atmosferze. Ceramika sanitarna jest doskonałym wyborem do klasycznych wnętrz, ale pasuje również do nowoczesnych i nietypowych aranżacji. Jej trwałość sprawia, że jest chętnie wybierana przez osoby remontujące mieszkania oraz właścicieli nieruchomości, którzy projektują swoje łazienki od podstaw.