parawany

Parawany nawannowe to świetna alternatywa dla wszystkich osób, które, pomimo niewielkiej przestrzeni w łazience, chcą posiadać jednocześnie prysznic i wannę. Ponadto parawany nawannowe pozwalają uchronić łazienkę przed zalaniem, ponieważ dzięki nim woda nie wydostaje się na zewnątrz, nawet podczas zabaw podczas kąpieli małych dzieci. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości rozwiązania. W swojej ofercie posiadamy parawany nawannowe jedno- i dwuczęściowe. Możesz więc z powodzeniem wybrać produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami, który w stu procentach odnajdzie się w Twojej łazience.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania

Parawany nawannowe wysokiej jakości

Każda propozycja znajdująca się w tej podkategorii naszego sklepu to wysokiej jakości rozwiązanie. Możesz być więc pewien, iż podejmując współpracę z nami w kwestii wykończenia Twojej łazienki, otrzymasz produkty, które posłużą Ci przez wiele lat. Niektóre z dostępnych propozycji zostały pokryte specjalną powłoką Clean Control. Dzięki niej czyszczenie nawet rozsuwanego parawanu nawannowego będzie wyjątkowo łatwe. Ponadto niektóre parawany zostały także wyposażone w powłokę Double Safe Glass, która zwiększa poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania. Dzięki niej szkło pomimo stłuczenia nie rozsypie się na drobne kawałeczki, lecz pozostanie w całości. Jest to cecha szczególnie ważna, jeśli w Twoim domu przebywają dzieci.

Parawany nawannowe przesuwne zostały wyposażone w unoszony zawias, który ułatwia składanie i rozkładanie. Kupując nasze rozsuwane parawany nawannowe otrzymujesz więc pewność, iż rozwiązania te będą komfortowe i wygodne w użytkowaniu.

Niepowtarzalny design i intuicyjny montaż

Wszystkie parawany nawannowe składane, rozsuwane, jedno- i dwuczęściowe, jakie znajdują się w naszej ofercie, cechują się niepowtarzalnym i nieskazitelnym designem. Na tle konkurencji wyróżniają się one estetycznym i praktycznym wykonaniem. Jeśli szukasz więc odpowiedniego rozwiązania do Twojej nowocześnie urządzonej łazienki – świetnie trafiłeś. To, co również jest charakterystyczne dla tych produktów, to intuicyjny montaż, który nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy ani profesjonalnych narzędzi. Czytelna instrukcja ułatwi bowiem cały proces.

Wszystko to sprawia, że parawany z naszej oferty cieszą się ogromną popularnością. Dotychczasowi użytkownicy doceniają te rozwiązania i pozostawiają na ich temat wyłącznie pozytywne opinie. W swoich komentarzach wspominają głównie o wysokiej jakości użytych materiałów oraz ponadczasowym, estetycznym designie. Nie bez znaczenia są również ceny poszczególnych propozycji, które w porównaniu z otrzymaną jakością, zdają się być wyjątkowo przystępne.