bidety wiszące

Bidety wiszące do WC cieszą się coraz większą popularnością, stając się podstawowym elementem wyposażenia łazienek nie tylko w hotelach, ale też w domach rodzinnych. Kiedyś uznawane były za luksus, dzisiaj korzystna cena sprawia, że są dostępne dla każdego. Są praktyczne i pomagają zapewnić najwyższy poziom higieny. Bidety wiszące montowane są w nieskomplikowany sposób, podobny do instalacji umywalki lub muszli WC. Ze względu na duży wybór różnorodnych modeli, jakie oferuje nasz sklep, z łatwością dopasujesz bidet wiszący do pomieszczeń o różnej, nawet niewielkiej powierzchni.

W przypadku większej łazienki podwieszane bidety stanowią bardzo ciekawą propozycję wyposażenia, dlatego w naszym sklepie internetowym znajduje się ta kategoria. Niebanalny styl, atrakcyjna cena i funkcjonalność czynią z tych produktów ważny element wyposażenia toalety. Bidet wiszący jest łatwy w montażu, a przy tym doskonale się prezentuje, szczególnie obok toalety o podobnym lub wręcz identycznym designie.

Sprawdź, czym wyróżniają się modele:

  • Kleopatra,
  • Retro,
  • Ness,
  • Doto,
  • Quadra,
  • Bull.

A także pozostałe wyroby dostępne zarówno w komplecie z armaturą, jak i bez, co daje możliwość dopasowania do koncepcji wizualnej łazienki.

Korzystając z bidetu, każdy oczekuje komfortu i zachowania maksimum higieny. Przemyślana konstrukcja znacznie ułatwia codzienne korzystanie z baterii, do którego wykonania służy wysokojakościowa ceramika sanitarna.

Oferujemy bidety wiszące i stojące, które świetnie sprawdzają się w każdej łazience zakładającej połączenie funkcjonalności z elegancją. Wszystkie produkty opatrzyliśmy nie tylko podglądowymi zdjęciami, ale także informacjami na temat wymiarów, które ułatwiają dopasowanie modelu do projektu wyposażenia pomieszczenia.

Zgodnie z filozofią naszego sklepu, łazienka jest miejscem, w którym wszystkie element wyposażenia mają istotny wpływ na komfort codziennego życia. Dlatego selekcjonujemy wyroby pod kątem jakości wykonania, estetyki i niezawodnej trwałości na lata. Również w przypadku wiszących bidetów istnieje możliwość wyboru pomiędzy różnymi wzorami, które wpisują się bardziej w nowoczesną lub tradycyjną stylistykę. Niezależnie od preferencji designerskich istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie w tej kategorii znajdziesz odpowiedni produkt do swojej łazienki, mając pewność zarówno atrakcyjnej ceny, jak i niebanalnej stylistyki.

Przekonaj się, że aranżacja toalety może połączyć praktyczną potrzebę troski o higienę z podwyższeniem standardu pomieszczenia, zarówno w domach i mieszkaniach, jak i hotelach czy innych obiektach.

Dla kogo bidet wiszący do WC?

Jeśli zależy Ci na zachowaniu maksimum higieny, przy jednoczesnej wygodzie i komforcie, bidet będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu urządzeniu możesz odświeżyć się w szybki i łatwy sposób, zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Pomoże także w nauce czystości u dzieci, a także zachowaniu higieny osobom starszym i z niepełnosprawnościami, przy zachowaniu odpowiedniego bezpieczeństwa. Dużą zaletą bidetu wiszącego jest także możliwość wygodnego i dokładnego umycia podłogi pod nim, co sprzyja zachowaniu czystości w jego okolicy.

Instalacja bidetu wiszącego

Bidet warto zamontować zaraz przy misie WC, zachowując oczywiście pewien odstęp. Pozwala to na komfort i wygodę użytkowania. Sam montaż nie jest trudny i przypomina ten, który wykonujemy przy umywalkach. Instalacja bidetu wymaga doprowadzenia zimnej i ciepłej wody, czyli przygotowania podejścia wodociągowego w ścianie lub zainstalowania w niej stelażu podtynkowego.

Bidet wiszący należy zamontować śrubami do ściany, w wysokości odpowiadającej Twoim potrzebom, choć średnio jest to około 40 cm nad podłogą. Należy także podłączyć wężyki baterii do instalacji wodociągowej oraz syfonu do odpływu kanalizacji. Ostatnim krokiem jest wykończenie silikonem.

Jak wybrać bidet wiszący do swojej łazienki?

Ważnym kryterium wyboru konkretnego modelu jest sprawdzenie ilości miejsca, którym dysponujesz, czyli przemyślenia, gdzie go zamontować. Wśród wielu modeli dostępnych w naszym sklepie możesz wybrać taki, który będzie pasował idealnie. Dodatkowo wysokiej jakości ceramika, przemyślany, funkcjonalny projekt i najwyższa jakość wykonania z dbałością o najmniejsze szczegóły sprawia, że bidet będzie nie tylko praktycznym, ale też stylowym dodatkiem.

Pozytywne opinie na temat dostępnych produktów potwierdzają, że wiszący bidet świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Produkty oferowane przez nasz sklep odpowiedzą na potrzeby najbardziej wymagających klientów, również dzięki świetnej relacji ceny do jakości.