Kabiny prysznicowe

Dziś klienci coraz częściej decydują się na zakup kabiny prysznicowej do łazienki. Choć nie zajmuje tyle miejsca co tradycyjna wanna, to można się w niej równie wygodnie umyć. Bogata oferta czołowych producentów, mnogość rozwiązań, różnorodność wymiarów, wysoka niezawodność i szeroka paleta kolorystyczna sprawiają, że brodziki wraz z kabinami można zastosować praktycznie w każdym pomieszczeniu do kąpieli. Takie rozwiązanie jest także cenowo bardzo korzystne. Sprawdź ofertę w naszym sklepie – z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania

Kabina, parawan, walk-in

Kabina prysznicowa do łazienki nie może być przecież czymś bardzo skomplikowanym – zapewne pomyślisz. I masz rację! Choć najczęściej osadzona jest ona na brodziku, który może być wykonany z różnych materiałów i w różnym kolorze (konglomerat, akryl, ceramika, a nawet kamień) to dziś możesz spotkać także inne rozwiązania. Tradycyjna podstawa w różnych kształtach (kwadratowym, półokrągłym czy nawet trójkątnym) zamieniana jest na parawan czy walk-in. Pierwsze, choć wywodzi się z zabudowy wanny, stosowane jest coraz częściej w przestronnych łazienkach. Drugie – dla prawdziwych smakoszy estetyki, którzy chcą mieć jednakową podłogę w całym pomieszczeniu. Każdy się dziś zgodzi, że kabiny prysznicowe z powodzeniem można zastosować zarówno w domach jednorodzinnych, przestronnych apartamentach, dużych mieszkaniach, jak i ciasnych kawalerkach. Wszędzie pasują idealnie!

Zalety kabin prysznicowych

Łazienki z kabiną prysznicową wyglądają na bardziej przestrzenne i nowocześniejsze. Profesjonalna, lekka, zabudowa nie tylko chroni przed zamoczeniem pomieszczenia, ale również jest ważnym elementem estetycznym. Odpowiedni dobór materiałów, jak również ich kolor wpływa nie tylko na walory wizualne, ale także na funkcjonalność. Drzwi mogą być przecież zarówno otwierane, jak i odsuwane.  Brodzik może przybierać różny kształt i kolor. Co więcej – hasło „szybki prysznic” nie będzie odnosić się tylko do kąpieli, ale także do łatwego montażu. Przywieziony w profesjonalnie zapakowanych paczkach jest bardzo łatwy do złożenia i zainstalowania. Ma to niebagatelne znaczenie w oczekiwaniu na wymarzone mieszkanie.

Zapoznaj się z opiniami

Zapewne spotykasz coraz więcej opinii zwolenników kabin prysznicowych – przed wyborem optymalnego rozwiązania dla Twojej łazienki zapraszamy do naszego sklepu. Szeroka gama produktów, niskie ceny przy wysokich opiniach to niewątpliwie nasze wyróżniki na rynku. Wejdź na naszą stronę – wybierz rozwiązanie najlepsze dla Ciebie i kup. W przeciągu kilku dni będziesz mógł cieszyć się nowym prysznicem w Twojej łazience!