przyścienne

W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdziesz wanny przyścienne, spełniające rygorystyczne wymagania w zakresie trwałości, funkcjonalności i higieny. Posiadamy do wyboru wiele rozmiarów i modeli wanien, takich jak na przykład wanna przyścienna o długości 160 cm czy też wanna przyścienna 170 cm. Szeroki wybór sprawia, że każdy klient, niezależnie od swoich wymagań i potrzeb, znajdzie elementy oraz produkty dopasowane do własnych wymagań. Nadają się one zarówno do większych, jak i mniejszych pomieszczeń łazienkowych.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości wanien w dobrej cenie, to oferta naszego sklepu z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy wanny wolnostojące przyścienne oraz przyścienne narożne. Modele narożne przede wszystkim nadają się do stosowania w mniejszych łazienkach, natomiast wersje wolnostojące wymagają większej ilości miejsca. Przy zakupie takich elementów wyposażenia łazienek, należy zwrócić uwagę na wiele istotnych aspektów. Wanna wolnostojąca przyścienna oraz jej wersja narożna posiadają zróżnicowane cechy charakterystyczne, które warto brać pod uwagę przy urządzaniu przestrzeni łazienkowej.

Wanna wolnostojąca przyścienna, a przestrzeń łazienkowa

Wanny przyścienne oferują najlepsze wartości estetyczne, jeśli przynajmniej ich trzy boki są oderwane od ścian, więc dostęp do nich będzie możliwy z trzech stron. Rozwiązanie to jest idealne w przypadku łazienek o większej powierzchni, najlepiej od 9 do 12 metrów kwadratowych. Warto pamiętać, aby wanna przyścienna była oddalona od ściany lub innego sprzętu przynajmniej o 60-70 cm. Oprócz tego polecamy zadbać o około 90-110 cm wolnej przestrzeni, aby mieć odpowiednio dużą ilość miejsca na wytarcie się po wyjściu z wanny.

Wanny przyścienne i ich wymiary

Wanny przyścienne są dostępne w bardzo wielu wymiarach. Korzystając z naszej oferty, znajdziesz wiele wanien przyściennych o różnej wielkości, które możesz dopasować do swojej łazienki. Rozmiary najmniejszych wanien przyściennych zaczynają się od 100-120 cm długości i 70 cm szerokości. Istnieją też większe wanny oraz modele dwuosobowe, jednak należy pamiętać o tym, że łazienka musi być odpowiednio duża, aby móc je zamontować.

Co jeszcze warto wiedzieć o wannach przyściennych i narożnikowych?

Wanny przyścienne zwykle posiadają kwadratowy kształt. Bardzo dużą popularność zyskują również elementy, takie jak wanna przyścienna narożna. Można je kupować jako wanny prawe, lewe lub symetryczne. Modele wyprofilowane w specjalny sposób lub posiadające siedzisko są, w opinii użytkowników, bardzo komfortową opcją, która sprawdzi się w większości łazienek. Produkty tego rodzaju są najczęściej produkowane z akrylu. Dzięki temu są lekkie, trwałe oraz odporne na przebarwienia. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wanien, które spełniają rygorystyczne wymagania w zakresie estetyki, jakości, trwałości i higieny.