Sklep Lamco posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów do Twojej łazienki. Jednym z produktów są wanny wolnostojące, które cieszą się rosnącą popularnością i systematycznie zastępują w domach i mieszkaniach standardowe wanny. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz, aby Twoja łazienka wyglądała nowocześnie i elegancko. Przy odpowiednim doborze innych elementów wystroju, łazienka z wanną wolnostojącą nabiera wyjątkowego charakteru i możesz uzyskać wizualny efekt domowego SPA. Łazienka może stać się Twoją strefą relaksu, której centrum jest właśnie wanna. Modele wolnostojące zyskują bardzo dobre opinie od użytkowników. Są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne.

Jaka wanna stojąca będzie najlepsza do Twojej łazienki? Warto dowiedzieć się, z jakiego materiału jest zrobiona wanna. Podstawowym materiałem, z którego wykonuje się wanny, jest akryl sanitarny. Dane techniczne są istotne, ale równie ważny jest kolor wanny. Zdecydowanie więcej jest produktów w białym kolorze. To klasyczny kolor wanny, który sprawdzi się zarówno we wnętrzach jasnych, jak i ciemnych. Niemniej jednak sklep Lamco w swojej ofercie posiada nie tylko klasyczne białe wanny. Jeżeli uważasz, że do Twojego wnętrza bardziej odpowiednia będzie czarna wanna to warto na taką właśnie się zdecydować.

Oprócz materiału i koloru kluczowa jest wielkość wanny. Jeżeli masz małą łazienkę, warto wybrać mniejszy model. Jeżeli Twoja łazienka jest wystarczająco duża i nie musisz martwić się o miejsce, to wielkość wanny wolnostojącej zależy tylko i wyłącznie od Twoich preferencji. Warto zaznaczyć, że nie chodzi jedynie o wygląd wanny, ale również o jej funkcjonalność. Niskie osoby zdecydowanie lepiej czują się w wannach nieco mniejszych. Większa wanna może okazać się niewygodna. Odwrotnie jest w przypadku osób wyższych. Jeśli jesteś wysoki, powinieneś wybierać większe modele.

Rozwiązaniem pośrednim między klasyczną a wanną wolnostojącą jest wanna wolnostojąca przyścienna. Polecana jest do mniejszych łazienek, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Oszczędzasz wówczas miejsce, montując wannę tuż przy ścianie. Takie wanny bardzo dobrze komponują się z bateriami podtynkowymi. Jeśli więc nie jesteś zwolennikiem baterii wolnostojących, to rozwiązanie z pewnością przykuje Twoją uwagę.

Wanny wolnostojące zyskują coraz większą popularność. Nadają się do każdego rodzaju wnętrz, a przy odpowiednim doborze rozmiaru można z powodzeniem zastosować takie rozwiązanie również w małych łazienkach.