Kabina prysznicowa bez brodzika to synonim nowoczesnej i eleganckiej łazienki, której wysublimowane wnętrze kojarzy się również z dużą, otwartą przestrzenią. Jednolite materiały i brak zbędnych urządzeń wizualnie powiększa pomieszczenia. Takie na pierwszy rzut oka ograniczenie, wbrew pozorom podnosi walory funkcjonalne aranżowanej przestrzeni. Dzięki temu zapanuje w niej pożądana harmonia i spokój. To z kolei korzystnie wpływa na nasze dobre samopoczucie. I choć jeszcze kilkanaście lat temu prysznice bez brodzika nie przywodziły na myśl pozytywnych skojarzeń, obecnie uległo to diametralnej zmianie. Stały się one wyznacznikiem luksusu i dobrego gustu.

Jedną z największych zalet takiego urządzenia jest jego kompaktowość. Płaski brodzik z odpływem liniowym sprawdzi się w każdej, nawet najmniejszej łazience, nie pozbawiając jej przy tym przestronności.

Zastosowanie tego rodzaju odpływu ułatwia zadanie związane z projektowaniem podłogi w łazience. Rezygnacja z instalacji brodzika zwiększa także wygodę poruszania się po pomieszczeniu. Kąpiele w tak urządzonych łazienkach są również przyjazne dla dzieci i osób starszych, które mogą mieć problem z chodzeniem.

Taka łazienka jest również łatwiejsza w utrzymaniu czystości – wystarczy jedynie umyć płytki podłogowe! Kabina prysznicowa bez brodzika nie wymaga od nas potrzeby szorowania szyn, które sprawiają najwięcej problemu w codziennej pielęgnacji.

Płaski brodzik z odpływem liniowym to idealnym pomysł na uzupełnienie łazienki urządzonej w stylu skandynawskim, eklektycznym lub minimalistycznym. W takiej aranżacji warto sięgnąć po duże tafle luster oraz meble z połyskującym wykończeniem. Dzięki temu nawet słabo doświetlone pomieszczenia nabiorą blasku.

Tzw. kabina walk-in, czyli kabina prysznicowa bez brodzika, ma wiele zalet. Przede wszystkim zapewnia większy komfort i zwiększa bezpieczeństwo w trakcie codziennego mycia. Świetnie sprawdza się również w łazienkach, w których planujemy wstawić wannę. Użycie tych dwóch instalacji jednocześnie coraz częściej staje się w polskich domach standardem.

Szukasz pomysłów na aranżację łazienki? Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór kabin prysznicowych bez brodzika, które zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Na stronie sklepu znajdziecie wysokiej jakości produkty, których dobre opinie idą w parze z niską ceną. Zapraszamy do skorzystania z naszej przeglądarki oraz opcji filtrowania produktów.