Łazienka to pomieszczenie, w którym spędzamy więcej czasu niż nam się wydaje – w końcu jest to miejsce, gdzie wykonujemy całe spektrum czynności – nie tylko się myjemy, ale też golimy, czeszemy czy nakładamy make-up. Zwykle jest to jednak pomieszczenie stosunkowo nieduże, w którym łatwo o ciasnotę. Szczęśliwie nasz sklep posiada rozwiązania, które pomogą uporać się z niewielką przestrzenią. Szafka z umywalką pozwala uniknąć konieczności umieszczania osobno umywalki i szafki na chociażby środki czystości. Istotny jest też wzgląd estetyczny, gdyż szafka z umywalką poza funkcjami praktycznymi, przy okazji stanowi ozdobę samą w sobie, szczególnie że w dużej mierze przykładamy wagę do designu naszych produktów.

Nasz sklep ma szeroki asortyment. Posiadamy szafki pod umywalkę, do których dokupić możesz umywalkę na własną rękę, ale jeśli wymagasz dobrze wyglądającego połączenia, lepszym wyborem będzie gotowy zestaw – szafka z umywalką.

Wymiary możesz wybrać zależnie od potrzeb. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów produktów, by móc usatysfakcjonować także Ciebie. Mamy warianty kolorystyczne pasujące do nowoczesnego wnętrza: w stonowanych barwach bieli, szarości i czerni przełamywanych fakturą drewna lub nie.

Oczywiście przed wyborem warto, byś namyślił się, czego potrzebujesz, bo dzięki trwałości naszych produktów posłużą one przez długie lata. Pamiętaj, że szafka pod umywalkę ma określoną wytrzymałość i musisz brać to pod uwagę, jeśli sam dobierasz do niej element armatury – w przypadku zestawów, problem ten nie występuje.

Zależnie od preferencji, możesz nabyć np. wersję szafki z dwoma szufladami. Pozwolą pomieścić naprawdę wiele akcesoriów, z kolei szafka z estetyczną półeczką pod spodem może być miejscem, gdzie umieścisz dodatkowe ozdoby.

Znamienna w szafkach z umywalkami, które oferujemy, jest wysoka jakość. Są one wykonane z trwałych materiałów, prowadnice poruszają się gładko i cicho, dodatkowo dla komfortu korzystania z szuflad, montujemy systemy cichego domykania.

Dbamy o szczelne dopasowanie umywalki do szafki, żeby estetyki nie psuła nawet najmniejsza szczelina. By oszczędzić Ci trudu, dostarczony mebel będzie od razu zmontowany. Opinie naszych klientów mówią wyraźnie, że są oni zadowoleni z zakupionych szafek z umywalką, niezależnie od ich wymiarów, dlatego zachęcamy i Ciebie do skorzystania z naszej oferty.