Wanny wolnostojące

Jeżeli szukają Państwo właściwej metody na nadanie swojej łazience luksusowego czy wręcz królewskiego wystroju, warto zapoznać się z poniższą ofertą wanien wolnostojących. Ten typ wanien łazienkowych pozwala na swobodne działania aranżacyjne i pasuje do każdego typu wystroju, jednakże pełnię swojej wytworności ten typ wanny ujawnia w łazienkach przestronnych i oświetlonych najlepiej ostatnimi promieniami zachodzącego słońca. Wanny wolnostojące oprócz nadania łazience unikalności są również praktyczne w użyciu i zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania

Jaką wannę wybrać do wykończonej i udekorowanej łazienki?

Nie zawsze łatwo jest dobrać styl wanny do innych elementów dekoracyjnych pomieszczenia – luster, oświetlenia czy płytek. Wanny wolnostojące posiadają uniwersalny charakter, który pasuje do każdego stylu wystroju wnętrza łazienki. Dodatkowo jest to ten typ wanny, który, dzięki ogromnej ilości dodatków i stylów, można formować według własnego gustu oraz w sposób, który zachwyci nie tylko naszego partnera, ale także gości, których będziemy chcieli przyjąć jak najlepiej w progach naszego domu. Na pewno ich opinie na temat naszego wystroju będą pozytywne!

Ważnym atutem wanien wolnostojących, oprócz dodatków, które mogą nadać jej królewskiego stylu, takich jak inkrustowane złotem nóżki w formie lwich łap lub srebrne uchwyt, jest także możliwość zamówienia wanien wykonanych z marmuru lub akrylu. Akrylowe wanny wolnostojące są produktem bardzo pożądanym przez klientów ze względu na wysoką jakość wykonania w stosunku do ceny całego zestawu.

Wanny wolnostojące mogą być ustawione w przestronnej łazience w dowolny sposób, mogą być ich centralną częścią, wzbudzając podziw osób, które będziemy gościć w naszym domu, jak i zajmować w sposób finezyjny kąt łazienki, który można zasłonić parawanem. Asymetryczny kształt brzegu wanny może umożliwić nam napawanie się kąpielą, na przykład w blasku zachodzącego słońca. Warto rozważyć taką opcję, jeśli w naszej łazience znajduje się okno. Nawet jeśli pomieszczenie jest małe i pozbawione naturalnego światła, zakup wolnostojącej wanny akrylowej jest dobrym pomysłem.

Dlaczego wanny akrylowe są tak dobre?

Wanny wolnostojące akrylowe to przede wszystkim ogromny wybór kształtów i wzorów. Akryl jest lepszym materiałem w stosunku do marmuru czy stali lub żeliwa, ze względu na jego lepszą formowalność. Dodatkowo materiał ten nagrzewa się szybciej i uwalnia ciepło dłużej niż stal czy marmur, przez co kąpiel może trwać naprawdę długo i zapewniać nam większe możliwości relaksacyjne. Co więcej, akryl jest bardzo lekkim materiałem, a wanny wolnostojące akrylowe ważą naprawdę niewiele w porównaniu do tradycyjnych produktów z tej kategorii, przez co remont łazienki na 20 piętrze wieżowca nie będzie stanowił żadnego problemu.